| lexu23 a întrebat:

Cum as putea sa imi definesc abdomenul? Am 54 de kilograme, 170cm si 15 ani. Am facut o perioada exercitii de pe internet (am luat si pauza desigur) dar nu se vedea nimic. Presupun ca am un strat micut de grasime si de aceea..deci daca alerg la vara pot da jos din grasime si sa-mi definesc abdomenul? De celelalte parti ale corpului sunt multumit de rezultate. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daniel_Onofrei_1990 a răspuns:

Salut! Pentru a avea un abdomen lucrat trebuie sa mananci destul de mult, deoarece esti slabut pentru inaltimea ta. Pune masa musculara si fa exercitii fizice. Abdomenele sunt baza, fa cat mai multe abdomene. Dar daca nu pui masa musculara, nu ai de unde sa ai un abdomen lucrat.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa mai pui vreo 5k pe tine, ca esti baiat.
Apuca-te de un sport si practica-l zilnic, ca sa te dezvolti frumos si armonios.

| Sonia822 a răspuns:

Salut, Sunt fata si iti comunic urmatoarele: noua ne plac baietii cu burtica, si cu carnitza. Unul obsedat de abdomen, sigur nu depune efort pentru o singura fata, motiv pentru care multe dintre noi evitam astfel de baieti happy E ceva psihologic. Cum vezi unul cu muschi, cum instant te simti less atrasa de el