| LaurentiuFit00 a întrebat:

daca fac exercitii cardio ca in acest video /watch? v=rGRs2OsfwQg, dau grasimea jos? Adica sa imi definesc muschii corpului(cel mai mult abdomenul)? Mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| thegame12 a răspuns:

Da dar mai adauga si alergat zilnic pe langa astea si incearca sa mananci mai natural

| xunshu a răspuns:

Daca vrei muschi, du-te la sala.

| LaurentiuFit00 explică (pentru xunshu):

Am destui stai linistitalaughingDar voiam sa fiu sigur daca fac un tip de exercii cardio pe care mi le aleg eu sa-l fac mereu, iar cand ma obisnuiesc cu el sa nu ma opresc din arderea caloriilor, adica sa dau mereu jos.

| LaurentiuFit00 explică:

Mersi! eu alerg foarte mult...joc vreo 2 ore fotbal...