| AmxMod a întrebat:

Salut cum stiu daca sunt alergic la fumul de tigara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LkHk a răspuns:

Pai... sincer doar medicul iti poate spune, dar daca atunci cand inspiri fumul stranuti sau iti apar pete pe piele, da esti alergic.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intra intr-un bar de noapte unde se fumeaza la greu si vezi cat poti rezista, in functie de durata ai sa-ti dai seama daca plamanii si organismul tau sunt adaptabili/compatibili sau nu cu acea atmisfera