| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca am candidoza si m-am masturbat poate inrautati ceva asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| zNCrys a răspuns:

Nu. Nu au legatura una cu alta. Doar sa te speli pe maini dupa sa sa nu imprastii infectia.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar ce simptome ai? Mîncarime? Înainte de masturbare

| corbulalbrosu a răspuns:

Candidoza care nu este tratata se, agrvraza in timp, indiferent daca te vei masturba... sau ba.

| Roberrt21 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai foloses o crema, am fost la dermatolog si mi-a zis sa o iau