| CatalinPTM a întrebat:

Salut, daca am fost operat de hernie inghinala stanga si dreapta, ocluzie intestinala, am suflu sistolic, atunci cand voi face un copil va avea si el probleme? Care sunt sansele sa fie sanatos?
Stiu ca e o intrebare ciudata, dar m-am gandit si la asta laughing Am 15 ani.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Astea pe care le ai tu nu se transmit. Nu e ciudata intrebarea, nu strica sa fie omul prevazator. Salut.

| KawaiiiPanda a răspuns:

Buna! Poti discuta cu un doctor despre asta. Nu cred ca vor avea de suferit si urmasii tai.Nu cunosc acei termeni laughing. Tocmai de aia poti vorbi cu un medic despre asta care nu trebuie sa fie neaparat in domeniu.