| generic a întrebat:

Dupa cat timp as putea juca fotbal dupa ce ma operez de hernie inghinala? Si e posibil sa nu mai sufar de hernie? Adica acum cativa ani am fost operat in partea dreapta. iar acum problema e stanga, dar nu ma doare, pot alerga, nu e problema, dar tot e putin lasat in jos. E posibil sa imi treaca asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Da e probabil colonul daca nu trece in 1-2 maxim saptamani du-te la medic

| mami a răspuns:

Un raspuns de specialitate ti-l poate da numai un medic
fiecare organism este unic, depinde de gravitate