| irinuta1113 a întrebat:

Salut daca fac un astfel de antrenament de 5 ori pe saptamana 30 de minute voi avea rezultate bune?

https://www.youtube.com/......tps?/watch

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Asta e din punct de vedere subiectiv: daca tu poti rezista, si practici o dieta sau faci si alte chestii, sigur vei avea rezultate "bune". Rezutlatele vor iesi, doar ca vor fi diferite fata de ce vezi tu acolo, mai "bune/rele", pentru ca nu toti oamenii sunt la fel, o sa te dezvolti putin diferit, e logic.