| irinuta1113 a întrebat:

Salut daca fac un astfel de antrenament de 5 ori pe saptamana 30 de minute voi avea rezultate bune?
https://www.youtube.com/......tps?/watch

5 răspunsuri:
| suntsuper a răspuns:

Da. Cele cu "HIIT" in titlu sunt foarte bune pentru a scadea in greutate.

| irinuta1113 explică (pentru suntsuper):

Mersi,chiar daca sunt 30 de minute?

| suntsuper a răspuns (pentru irinuta1113):

Da, conteaza caloriile arse. este un canal de Youtube "my fitness blender", ei au workouturi foarte bune HIIT si iti spun si cate calorii arzi

| Al999 a răspuns:

Poate sa dureze si 20 de minute atata timp cat antrenamentul este intens vei avea si rezultate.

| Hemeraa a răspuns:

Eu cred ca da, dar sa faci pe o perioada de timp mai indelungata... ca doar nu faci o saptamana si gata rezultate. Cam dupa o luna minim va fi o diferenta majora, si da, exercitiile sunt foarte bune mai ales cardio.
SUCCES!