| AndreiAnonim3 a întrebat:

Salut, daca iau creatina si tin si dieta si fac si sala, mai dau kg jos sau nu dau nimic jos dar o sa fac masa musculara?
Dieta de 1500 calorii maxim ma refer

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Probabil ca nu..nu am auzit ca, creatina sa ajute la slabit.

| AndreiAnonim3 explică (pentru dinaprilie):

Nu vreau sa ma ajute la slabit, eu vreau sa stiu daca ma mai ingras de la ea daca tin deficit caloric, sa nu mai pun kg in plus

| TheStrategist a răspuns:

Dacă ești în deficit caloric o să mai scapi de grăsime cu siguranță.