| Adevarat15 a întrebat:

Salut vreau sa imi iau CREATINA ca sa cresc in masa musculara dar nu trag la sala Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| STL a răspuns:

Nu o sa functioneze fara sa mergi la sala nu o sa faci decat sa te ingrasi... daca vrei sa pui masa fara sa mergi la sala ar trebui sa iei steroizi... dar nu tii recomand

| SpaNu88 a răspuns (pentru STL):

Poate sa ia si enzime de callaughing daca nu stimuleaza muschii degeaba...

2 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

laughing ia creatina si stai la calculator sau in pat si o sa te faci cat maluwinking