| anonim_4396 a întrebat:

Salut.daca imi e ameteala si ma dor ochii cand sunt concentrat si depun efort fizic aud foarte incet in momentul ala,, pot sa am probleme cu vederea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alinadianaaa a răspuns:

Posibil sa suferi de afectiune oftalmologica, vederea nu iti este incetosata?

| CautFilmHorror a răspuns:

Daca te doare degetul mic de la piciorul stang s-ar putea sa ai ceva. Daca nu cred ca esti ok.

| Tukann a răspuns:

Cel mai probabil sunt probleme cu tensiunea. Tensiunea arteriala prea mare din cauză efortului. Recomand consultarea unui medic

| Valentin_Ciprian_1980 a răspuns:

Probabil este anemic, dar iti recomand sa vizitezi cat mai repede un doctor.