| marianpurdea a întrebat:

Salut, daca imi faceam nevoile si parca am simtit ca a sarit urina mea din toaleta aia, dar pe mine vizibil nu e urina, o sarit gen pe picior ce naiba sa fac cand ajung acasa in afara sa ma spal, help.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna a putina ipohondrie.

| johnnny123 a răspuns:

Clar, trebuie să-ți amputezi piciorul de urgență.

Serios acum, ce crezi că se poate întâmpla dacă ți-a sărit un strop de urină (proprie) pe picior? Sau crezi că vasul ăla de toaletă era atât de contaminat încât într-o fracțiune de secundă ți-a transformat urina în armă biologică?

| gabicoo a răspuns:

Faci un atac de panică.

| ioana748 a răspuns:

Sa nu mai fii fricos daca tot vrei sa te duci la scoala de Politie.
Toate cele bune,happy

| marianpurdea explică:

Ps, sunt la toaleta salii de forta unde fac eu sala

| Fatamuntilor a răspuns (pentru marianpurdea):

Supravetuesti!
chiar daca e toaleta publica, se igienizeaza nu?