| FelixKGB a întrebat:

Dacă ți se rupe ața în cât timp se vindeca și ce trebuie sa fac. Și dacă am vreo varianta sa se vindece mai repede. Mulțumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In câteva zile se cicatrizeaza dacă e ața la care mă gândesc eu laughing

| FlorinBboy a răspuns:

I-a o pauza de la sex pretenas, ca o sa te usture, pai cred ca intr o saptamana, doua iti trece.