| irinuta1113 a întrebat:

Salut daca tip cand rad imi pierd neuronii? stiu ca este o intrebare fara sens,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

Cu o astfel de intrebare cred ca n-ai ce pierde. Tipa fara griji

| Andreeaaadc a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Ti-as da eu o funda pentru raspunsul asta rolling on the floor))))

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate cei din anturaj isi pierd mintile, daca tipi prea des... big grin

| RAY a răspuns:

Fi fara griji nu isi pierzi cei 86 de miliarde de neuroni, din contra experientele fac ca sa se faca noi conexiuni in creier ceea ce e foarte bine

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Nu. Iti pot murii neuronii de la stres totusi. Un motiv pentru care inca faci matematica si genul asta de materii indiferent pe ce profil ai fii, este pentru a iti mentine mintea antrenata.

| Alex0000000000 a răspuns:

Nu iti fa griji... Nu se intampla nimic... Funda?