| MJ4everkingofpop a întrebat:

De azi dimineata de cand m-am trezit am inceput sa simt o durere in sus in spate. E chiar in mijloc(in latime) si undeva mai sus de mijloc(in lungime) putin mai jos de gat. Nu e o durere constanta, dar simt din cand in cand ca niste pulsatii care dureaza cateva secunde(si doare putin) si parca incep sa am dificultati in respiratie in secundele acelea... dupa care trece. Dar dupa vreo cateva minute incepe iar si tot asa...
Am fost astazi la un control la medicul de familie si a spus ca la plamani nu aude nimic. Deci ar putea fi la muschi.
Durerea aia e suportabila...(nu stiu daca vi s-a intamplat sa mancati ceva repede fara sa mestecati si sa va ramane undeva mai jos de gat..si simtiti o durere pana cand beti apa) cam asa simt eu doar ca e acolo pe spate sus.
Voi ce credeti ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cozmiucm a răspuns:

Ai dormit rau sau ai febra musculara pentru ca eu am acea durere in fie care zi si dupa o noapte imi trece daca dorm corect si mananca bine si ma intind o leaca maine vei fii ca noua