| anonim_4396 a întrebat:

Dureri osoase, dureri de spate in zona plamanilor si prin mijloc, tuse de 2 luni dar numai cand prind aer la alergat,si durere umar stang? ce poate fi leucemie? va rog raspunsuri clare,nu sunt dureri insuportabile,pofta de mancare am,vanatai nu am va rog raspuns clare, la doctor am fost si a zis ca pot fi muschi intercostali, la plamani nu se aude nimica, vreau raspunsuri clare in rest nu am nimic nu ma simt obosit ba chiar ma simt bine, dar ma ingrijorat durerea de umar pentru ca a inceput cand am alergat si sa nu fie splina marita
nu am avut cazuri de cancer sau leucemie in neam va rog sunt disperat in rest am o stare buna.decat simptomele de mai sus

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Cel mai bine vorbeste cu medicul tau de familie!

| Commandoo a răspuns:

Nu te speria nu ai leucemie ai doar o infectie(virus) o sati treaca nici vorba de leucemie nu-ti fa griji!