| xsamy4 a întrebat:

Salut,de câteva ore ma doare urechea stânga când strang gura, la fel si maxilarul in partea tot stânga.
Este ceva grav sau trece cu timpul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

De unde să știm noi? Mergi la medic.

| ReddY25 a răspuns:

La medic cu tine

| Vântulalb a răspuns:

Poate fi otita. Mergi la medic azi.

| Tokyo44 a răspuns:

Poate fi otita.
Iti sugerez sa mergi la medicul ORL

| Alinextrafin a răspuns:

Stai linistit, nu este ceva grav dar nici nu este ceva de ignorat!
Ce simptome ai zis mai sus poate fi legate de mai multe probleme de la dintii, o infectie la ureche interna, sinuzita pana la inflamatia nervul facial stang.
Fa programare la medic ORL.