| adyurs a întrebat:

Salut, de cateva saptamani sau poate chiar o luna si un pic simt un nod suparator in gat si se simte si mai tare dupa ce mananc chipsuri sau chestii crocante. Pe langa asta am momente cand nu pot inghiti (saliva sau mancarea) incerc sa inghit dar efectiv nu pot timp de vreo 5 - 10 secunde si simt ca ma sufoc. Tin sa mentionez ca am avut si atacuri de panica acum 3 luni si mi-am facut analize si eco la inimă si nu am nimic, insa la plamani nu am facut inca investigații. S-ar putea sa am cancer la gât sau efectiv am un gat sensibil sau e de la plămâni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da, e cancer combinat cu covid rolling on the floor
Auzi, da' tu apa bei? Supe, ciorbe, borșuri ceva? Sau numa chipsuri?

| adyurs explică (pentru Catrice):

Da beau in jur de 1 - 2 l de apa pe zi si aproape in fiecare zi ciorbe si supe