| klmaxmax a întrebat:

Salut,de ce sunt tacut? Cum pot rezolva problema, ce fel de medic imi puteti recomada? Dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-as recomanda niste meditatii la limba romana. Si nu la medic.

| sierra1 a răspuns:

"de ce sunt tacut ale mele...ce fel de medic im puteti recomada"

nu e clar, ce suferință ai de fapt?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și ce vrei să îți facă medicul ca să te determine să deschizi gura să vorbești?

| Lukasssz a răspuns:

Bea si tu 5-6 beri sa vezi ce pofta de vorba o sa ai.

| Invictusman a răspuns:

Ești tăcut din cauza depresiei, și ca asa ești tu mai asocial/introvertit
Trebuie sa socializezi.

| Dintrebare a răspuns:

Psiholog

| IchigoKurosaki a răspuns:

Nu ai nevoie de niciun medic laughing te poti scapa singur de acest "obicei". Trebuie doar sa iesi cu prietenii in oraș, sa incerci sa vorbesti mai mult, si un psiholog nu ar fi deloc rau pentru tine! Incearca sa eviti jocurile care dai rage intens la ele cum ar fi fortnite, cs go, mai multe, si vorbeste pe discord, Instagram din astea care vorbesti cu strainii! Discord ar fi foarte bun pentru cineva "antisocial".