| Madalin26w6w6e6e7 a întrebat:

De ceva timp ma simt ciudat.Simt ca imi vibreaza tot corpul si nu pot sa stau mult in picioare.Vara trecuta ma sinteam la fel si am decis sa fac niste analize la sange si un RMN si a zis ca sunt bune.Nu stiu de ce si vara asta ma simt la fel? Multumesc pentru ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Vara de obicei nu prea este pofta de mancare, asigura-te ca mananci echilibrat, ca te hidratezi bine si ca nu stai foarte mult la soare. Depinde si cat esti de activa... Depinde de mai multi factori.