| danyyyy18 a întrebat:

de ceva timp ma simt obosit in mare parte a zilei si am si ochii putin putin umflati ( de la oboseala clar ). de dormit dorm in jur de 7 ore + la amiaza. eu cred ca totul se trage de la deviatia de sept pe care o am. e adevarat?straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| misu a răspuns:

Este de la vreme, astenie de primavara cu schimbari dese de vreme ia si tu un tub de multivitamine si te va ajuta