| puscasul a întrebat:

Salut de ieri ma doare imgrozitor urechea stanga o a, imfundata dabea mai aud mi-am pus picaturi si ma doare si mai tare
poate fi am fost la piscina cu 2 zile in urma si am sarit in apa si ce poate fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este posibilitatea sa fie un dop cerumen( care de la apa s-a marit in volum)
Sau este posibilitatea sa se format un lichid in spatele timpanului... din cauza unui nas usor infundat.
Trebue sa mergi la ORL... sa se uite in ureche dupa caz, o sa-ti scoata dopul si o sa-ti recomande un tratament corect.
Te pup!

1 răspuns:
| WeeK3nD a răspuns:

Si eu am patit asa, aprinde o tigare si bag-o in ureche si las-o pana se termina, daca nu functioneaza asa te rog sa te duci la medicul de familie