| anonim_4396 a întrebat:

De ieri tot simt o apasare in zona inimii, nu stiu sigur daca apasare sau intepare, dar oricum ceva bine cred ca nu e, nu este o apasare/intepare continua, este ceva gen acum ma apasa/inteapa 4-5 secunde, iar peste 15-20 de minute mi se intampla din nou. Pana acum nu am mai avut o asemenea durere si nici probleme cu inima nu am avut!
Stiti cumva de la ce?
OFER FUUUNDAAAAAA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Mergi al un medic sa nu ai tensiunea prea mare.