| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut, deci cand tusesc tare sau cand stranut, imi tremura ficatul, de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ficatul nu tremură.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

N-am mai auzit asa ceva.Cum sa-ti tremure ficatul? Nu iti tremura, dar daca asta crezi tu poti sa consulti un doctor, el stie mai bine ce ai!

| Holy2010 a răspuns:

E o senzatie subiectiva probabil de la contractura musculara exercitata.

| antrenorfericirero a răspuns:

Cum stii că ceea ce tremura in tine cand stranuti este ficatul?