| Irinel2001 a întrebat:

Salut.
Deci eu de 2 zile nu mai simt nici un miros, deci ABSOLUT NIMIC așa dintr-o dată am rămas fără miros. Am încercat sa miros mai multe lucruri și nu le mai simt mirosul decât 5%, aproape deloc.
A pățit cineva asa va rog cât mai multe răspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Dacă te uiți la un WC public și asculti bine, s-ar putea sa fie acolo un radio care vorbește despre covid 19.
Și totuși tu habar nu ai care sunt simptomele.
Plimba-te în continuare pe afară și fără mască dacă se poate.

| SG1995 a răspuns:

Ai cumva și lipsă de gust, amețeli, stări febrile, probleme respiratori, "umflături"?

| Irinel2001 explică (pentru SG1995):

Da

| SG1995 a răspuns (pentru Irinel2001):

Toate simptomele astea sau care dintre ele, exemplifica mai mult?

| Dana1999 a răspuns:

Este o problemă neurologice dar multi se confruntă cu ea nu doar tu

| Irinel2001 explică (pentru Dana1999):

Vreau mai multe detalii te rog
Înnebunesc îmi vine numai sa plâng

| LoveSleep a răspuns (pentru Dana1999):

Ești deșteaptă rău.

| Dana1999 a răspuns (pentru LoveSleep):

Mersi.