| miumiu a întrebat:

Salut dragi abonati ai saitului! Daca puteti imi spuneti si mie cam cat ar costa o liposuctie abdominala? Multumesc si funda...big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PisuCluj a răspuns:

1. 200 de Euro.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Preturile variaza.Mergi la o clinica privata la medicul de chirurgie plastica si reparatorie si intreaba.

| sweet8912daphnee a răspuns:

Poti sa vezi liposuctie pret pe http://www.drflorinjuravle.ro/......ratia.html