| Adrian102 a întrebat:

Salut e o problema daca beau o sticla de 2, 5 l de cola pe saptamana? Am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciodata nu e bine daca bagi porcarii de genul in tine. mai bine fa un pahar pe saptamana

| Musique a răspuns:

Acum nu, însă în timp vei avea probleme.
Încearcă să reduci din sucuri si alimentația nesănătoasă atât cât poți.
Multă baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este,vei deveni dependent si asta nu e bine.
Nu e sanatos! Renunta la orice tip de sucuri!
Te pup!

| Zoey112 a răspuns:

Pai cola e nesanatoasa deci da cam este o problema

| snzpaul a răspuns:

Dacă bei în fiecare săptămână, da.
Încearcă să reduci din Cola, nu este sănătos deloc.

| VeveritaBestiala a răspuns:

Dupa parerea mea nu e tocmai bine, dar decat sa bei una pe zi merge si asa.O sticla de Cola este echivalenta cu 48 de lingurite de zahar.

| marktheshark a răspuns:

Nu iti fa griji nu este o problema atat de mare, altii consuma cantitatea asta in 2 zile

| Essencest11 a răspuns:

Nu e o problema atat timp cat nu ai probleme cu inima sau cumva astm.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a răspuns:

Eu zic să înlocuieşti Cola cu nişte apă cu lămâie.

| Razvy9931 a răspuns:

La o saptamana(wtf).Eu beau o sticla in nici 2 zile laughing.
Nu stiu daca e o problema.

| Butuza_Gabriel_1999 a răspuns:

Nu e nici-o problema!