| anonim_4396 a întrebat:

Energizantul CrazyWolf cel fara zahar ingrasa sau ceva?

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anutza6117 a răspuns:

Toate zic ca nu au zahar, dar de fapt au.sa nu devii dependent, ca atunci te vei ingrasa

| AdyP20 a răspuns:

Ca si orice alt suc carbohidrat energizantele contin mult zahar. Daca devii dependent de ele corpul tau o sa aiba atat de mult zahar incat nu o sa-ti mai fie pofta de mancare. O sa ajungi sa nu prea mai mananci, numai sa bei, vei pierde din greutate si o sa-ti afecteze inima. Stiu cazuri nu vorbesc numai asa.

| romascanu a răspuns:

Daca nu are zahar atunci are indulcitori.