| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca energizantul (fara zahar) consumat in exces slabeste?

Fundahappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| janvaljan a răspuns:

Slăbește într-adevăr dar..inima doar.

| reihiuke a răspuns:

Nu stiu. Dar eu am avut o perioada in care am baut tot felul de energizante pe banda rulanta si m-am facut cat un purcel. Acum mi-am mai revenit. In afara ca-ti distrugi ficatul nu cred ca foloseste la ceva.

| marynelaa a răspuns:

Nu

| parkour666 a răspuns:

Nimic in exces nu e benefic straight face

| lollyy a răspuns:

Nu nu slabeste. adica nimic in exces nu slabestewinking. si de la prea mult energizant o sa ai probleme cu inima