| Ghetu_Alex_1997 a întrebat:

Salut,eu acum am mana in ghips deoarece am fractura 1/3 distala radius.Pe data de 28 mi se va scurta ghipsul, vreau sa stiu si eu cum va arata mai scurt. Voi putea tine din nou lucruri in mana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cum crezi ca putem sti noi? Iti va spune medicul pe 28.