| anonim_4396 a întrebat:

Eu as vrea sa slabesc,dar imi e atat de rusine sa alerg afara, si nu stiu nici eu de ce thinking deci pot alerga pe loc in casa si sa slabesc? desigur si cu o dieta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Uite aici o dieta buna care te ajuta sa slabesti am folosit-o si eu si da roade
http://www.divahair.ro/diete_si_slabire/diete_de_slabit/dieta_de_o_luna

| Nume2 a răspuns:

Da pentru ca depui efort dar foarte putin sau poti alerga prin casa dar nu pe loc. oricum trebuie sa depui efort

| alesaro a răspuns:

Nu dietele sunt solutia si da, poti sa slabesti alergand in casa, sa zic asa, intra si pe http://www.SlabescUsor.ro si hai sa discutam!

| BiancaMrrr a răspuns:

Hmm, nu ar trebui sa-ti fie rusine, e ceva normal sa fugi tongue Poti fugi prin parc sau pe un stadion, sau poti merge la sala la banda big grin Cred ca are rezultat daca fugi si in casa, la urma urmei fuga tot fuga ewinking Iar daca vei tine si dieta sigur vei slabi happy