| Anonim2000288282 a întrebat:

Salut, exista vreo operație pentru schimbarea formei capului?
Am capul patrat si de asta spun.

Nu stiu ce categorie sa pun.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Nu ai numai cap patrat, dar mai ai si mintea in colturi

| Anonim2000288282 explică (pentru Zuzu1991):

Era o gluma blea pentru hate

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Anonim2000288282):

Deh, dupa cum vezi, NU E CLAR ca e gluma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai că asta e belearolling on the floor

| EcceHomo a răspuns:

Știi, unii oameni mai zic asta și din răutate, nu trebuie să îi crezi pe toți care îți spun că ai capul pătrat. Iar, dacă chiar ai capul pătrat, nu cred că trebuie să apelezi la gesturi extreme, plus că, în general, medicii uită pense înăuntru, nu scaune.

| HelpingHands a răspuns:

Ar trebui să ți-l bagi în undeva unde nu strălucește soarele, asta spun! Vrei să nu mai minți, cretinule?

| HelpingHands a răspuns:

Pai și, cum te simți sa facă oamenii eforturi ca să îți răspundă? Bine? Te distrezi? Îți place să îți bați joc de oameni?

| Mihai8767 a răspuns:

Nicidecum. Nu toata lumea are capul perfect rotund. Nu exista si nu cred ca va exista vreodata o operatie de genu. Doar imagineaza-ti sa te operezi deschizandu-ti capul pentru a rearanja si a aduga/a scoate oase. Te expui la mult prea multe riscuri mai ales creierul. Pana si cei care au tumori cerebrale daca medicul nu considera ca este de operat sau ca are o dimensiune mica se recurge la tratament.