| NickAl3x a întrebat:

Salut.Fac antrwnament pentru corp luni,marti, joi si vineri.Pentru abdomen de pe youtube, bicepsul si tricepsul cu gantere 2x10k,quadricepsul alergand pe bicicleta stationara si cu greutati.Mai pe scurt, antrenez toate grupele musculare in casa de vreo 2 luni.In cam cat timp o sa se vada rezultate frumoase? Scopul meu era sa termin prin iunie,iulie...Ce ziceti? Daca credeti ca urnatorul program nu pare cum trebuie, nu ezitati sa scrieti un unul nou:
Antrenament:

Luni:abs+pectorali+cardio
Marti:biceps+triceps.
Miercuri:odihna.
Joi:quadriceps+gamba+cardio.
Vineri:abs+pectorali+biceps+triceps.
Sambata:odihna.
Duminica:odihna.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nan11 a răspuns:

Ba luni picioare cu abdomen, marti biceps cu piept, joi triceps cu umeri si trapez si vineri inchetur gambe vezi scopu e minim 15 repetari a cate 6 seri pentru fiecare muschi