| alexionut45 a întrebat:

cum este programul acesta:
Luni:piept+triceps+abdomen+cardio
Marti:biceps+trapez+cardio
Miercuri:cardio
Joi:spate+umeri+cardio
Vineri:picioare+abdomen+cardio
Sambata:cardio si Duminica:pauza

6 răspunsuri:
| Deriol a răspuns:

Programul este bun, dar daca vrei sa faci masa musculara trebuie sa renunti putin la cardio.

| alexionut45 explică (pentru Deriol):

Vreau mai mult sa definesc bdomenul

| Deriol a răspuns (pentru alexionut45):

Atunci da programul este bun daca vrei sa-ti definesti abdomenul foarte bine.
Bafta!

| alexionut45 explică (pentru Deriol):

Multumesc

| iRobby a răspuns:

Eu cred ca, cu un program ca asta, dupa 2 saptamani o sa te supraantrenezi si risti sa o patesti ca mine. Si eu am avut un antrenament similar cu al tau, si dupa 10 zile, nu am mai putut sa ridic nici macar o cana cu apa. Mai bine las-o mai moale.

| DanielaCecalev a răspuns:

Uuuu