| Ionutcristi00 a întrebat:

Fac sala de 5 luni si de 2 zile am inceput sa iau Hot Blood 2.0 si Arginine Fx ( cate un pliculet din fiecare pe zi) si deja a inceput sa simt o usoara durere in spatele capului mai precis dreapta jos. Credeti ca este de la Hot Blood sau de la ambele? Deja ma gandesc sa ma rezum doar la Arginine Fx de acum inainte. Ce parere aveti. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AdrianHAHA a răspuns:

Am citit despre aceste produse si provoaca tumoare pe creier / cancer.