| Toalamare a întrebat:

Salut, i-a picat lu sora mea telefonul in cosul de gunoi fix de la baie…
Si eu i-am zis la proasta sa il dea cu spirt dar ea a spalat husa si sters telefonul doar cu servetele umede, poate patii ceva si dupa sa mi dea si mie ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa îți dea?
Te speli și tu pe mâini când mănânci și gata

| Toalamare explică:

Sunt asa speriat fiindca sunt la bunici unde si unchiu, matusa.
Si cine stie ce or avea…
copilu lu matusa mea de un an si sase luni avea si diaree infectioasa, ajutati-ma va rog cu un sfat