| AlexStefan1 a întrebat:

se poate curata o husa pentru tableta? Culoarea ei originala era un bej dar s-a facut neagra de la atata folosire, se poate curata si daca da atunci cum, am incercat cu servetele umede si nimic.

3 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Singura solutie era servetele umede...dar e posibil ca pielea sa se fi ros si sa nu mai poata fi curatata.

| TheAnonymous77 a răspuns:

Se poate curata depide din ce material e : daca e din silicon nu se poate pentru deja s-a folosit ...clar din plastic nu poate fi pentru nu se murdarestè asa usor... daca e din material se poate...