| figo2222 a întrebat:

Ieri am fost la piscina si am sarit in cap, doar ca nu stiam ca era apa mica si am dat cu capul tare de fundul bazinului...Acum am un cucui imens si mi-am spart si un dinte.Problema este ca am inceput sa ametesc si imi e frica sa nu fi patit ceva la cap.Sa merg la un medic? Multumesc de sfaturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Ai dat cu capul, ai un cucui, ti-ai spart un dinte si inca nu ai mers la medic?
Normal ca poate ai patit naibi ceva mai rau de atata si te trezesti vorba aia mort sau handicapat.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fugi urgent la spital!
Ametelile nu sunt semn bun!

andreia67
| andreia67 a răspuns:

URGENT te duci direct la UPU la un spital de urgenta si povestesti ce ti s-a intamplat.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Pai ar cam trebui. Mama...jur ca parca ma doare pe mine.

| figo2222 explică:

De asemenea, vreau sa va zic sa sistemul nervos nu a fost deloc afectat, ci doar pielea.Totusi,o sa merg la un control

| suntserios a răspuns (pentru figo2222):

De unde stii tu ca nu a fost afectata decat piele? Eu nu inteleg cum mai pui intrebarea daca sa mergi la medic dupa ce te ai lovit asa puternic la cap