| DavidAndrei00 a întrebat:

Ieri am jucat fotbal(intens-2 ore) si la final am observat o durere destul de deranjanta in zona dintre coapsa si sold(probabil de la miscarea pentru a suta) si inca ma doare cand merg, cand fac o miscare cu acel picior, in special cand il ridic.
Ar putea fi o intindere la muschi sau ceva la ligament?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Ar putea fi o intindere la muschi sau ceva la ligament?"

posibil - du-te la medic dacă crezi că e cazul