| Cristian_Florian_1998 a întrebat:

Salut am si eu o durere foarte mare de picior mai exact la pulpa piciorului drept.Am jucat odata fotbal cu prietenii acum vreo 2 veri si am dat un sut si am simtit o durere foarte mare si acum daca dau un sut mai tare ma ia aceea durere ingrozitoare si durerea ma tine cam 3-4 ore apoi ma lasa si daca merg iar la fotbal si sutez ma doar iarasi am observat ca se si umfla.Voi ce ma sfatuiti sa fac? Ce credeti ca as putea am, intindere, ruptura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

Intinderea se vindeca, am avut si eu destul de des. As zice ca e ruptura, sau e posibil sa ai un fragment de os acolo. Dar nu inteleg de ce nu iti faci o programare la medic, de acolo te poate trimite sa iti faci un ecograf. Succes.

1 răspuns: