| StevenMetalhead a întrebat:

Salut.Ieri m-am lovit foarte tare cu piciorul de mobila.Si ma doare atunci cand calc si sunt nevoit sa schiopatez.Ce trebuie sa fac ca sa-mi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Sa astepti.

| bumtzbumtz a răspuns:

Daca chiar te doare rau te-as sfatui sa mergi la urgente si acolo foarte probabil ti-l va baga in ghips.

| MirelaNicoleta a răspuns:

Mare atentie, pune gheata cateva zile daca vei fii in aceeasi situatie mergi la medic. Sora mea s-a rupt degetul lovindu-se de mobila

| anca2002 a răspuns:

Daca te doare foarte tare du-te la un medic

| Alex_Frunzeanu_1996 a răspuns:

Pune-ti gheata sau dati cu crema de galbenele, o sa-ti treaca.

| Curioasa141414 a răspuns:

Daca inca te doare tare poate ai o fisura pune gheata si mergi urgent la medic