| cleopatra_5855 a întrebat:

imi poate spune si mie cineva cum poti scapa de cosuri cat mai usor? dau funda...:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kx123 a răspuns:

Mie mi-au trecut in proportie de 80% cu Aknesol. E o solutie si o gasesti la farmacie cu 11 lei.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recomand consultul unui endocrinolog, analize de sange etc.
Pot fi multe cauze cum ar fi: stafilococ, diverse bacteriin care nu pot fi eliminate din sange doar folosind solutii externe.
De asemenea, mancare sanatoasa, gatita acasa exclus fastfooduri, Coca cola, chipsuri si 1.5-2 l apa/zi.
Te pup!

| val31989 a răspuns:

Si eu ma lupt cu aceasta problema... straight face
Dar folosesc un fel de extract de galbenele si uneori ma mai dau cu spirt.

| DarkGirl92 a răspuns:

Eu m-am dat cu spirt o saptamana dimineata si seara si am scapat de ele.happy

| andreuta54 a răspuns:

Da e cam greu sa scapi..incearca sa te dai cu putin fond de ten si macar le acopera putin.sau ceva creme.dar eu una nu prea am incredere in ele.