| RayKzor51 a întrebat:

Salut. În câteva luni am examenul de bac. Am luat-o săptămână memo plus apoi am trecut la lecitina forte 1200 pe o perioada de câteva luni. Vreau sa va întreb dacă afectează ca am luat memo plus la inceput, apoi am trecut pe Lecitina forte 1200. Nu ma afecteaza cu nimic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Nu te afectează cu nimic.
Doar o sa ai memoria mai bunahappy
Toate bune,

| adryang78 a răspuns:

Nu te afectează cu nimic, ambele sunt suplimente alimentare.