| FriendsShow a întrebat:

Peste cateva luni am bacul, am destul de mult de invatat si m-am decis sa iau Memo+ sau lecitina. Care este mai buna si cum se administreaza? Incepand de acum, cu 5 luni jumatate inainte, sau cum mai exact? Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Inafara de placebo nu o sa aiba un efect real, vizibil, asa ca poti sa le iei pe toate, cat si cand vrei (conform prospectulu)... Daca nu ai "antrenament" la invatat tot nu o sa poti invata, iar daca ai, nu o sa vezi nicio diferenta.

Bafta la bac.

| doodieyu a răspuns:

Poti sa le iei pe ambele ca nu patesti nimic! Lecitina este un supliment alimentar natural si poti sa iei o lingurita seara si una dimineata.(daca e in forma de granule)
Memo+ se ia de obicei o data pe zi. Este bine sa incepi cat mai repede pentru ca acestea nu sunt produse,, minune'' ce isi fac efectul peste noapte, ci necesita timp.
Daca totusi vrei sa alegi doar una, alege memo+ sau bilomag forte pentru ca sunt putin mai eficiente.
Ti-as recomanda sa iei si niste vitamine (ex:vitamax sau centrum) cu vreo 2 luni inainte sa inceapa bacul pentru a avea mai multa energie sa rezisti la invatat.
Bafta anul asta!

| FriendsShow explică (pentru doodieyu):

Deci iau de acum, din ianuarie, pana in luna iulie? Zilnic?

| doodieyu a răspuns (pentru FriendsShow):

Da