| Mariusika118 a întrebat:

In ultima perioada am inceput sa transpir foarte des in zona T, chiar abundent iar vara este cel mai rau. Transpir in timp ce merg pe strada nu conteaza ca este in timpul zilei pe caldura sau seara dupa 8, sau in alte cazuri daca nu transpir in timp ce merg pe strada dar se intampla sa intru intr-un magazin sau incapere incepe sa curga apele pe mine. Ce as putea sa fac, vreo crema ceva tratamente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal ar trebui sa te dai cu deodorant. la multi oameni li se intampla asa. asta este parerea mea sper sa te ajute!

| myhaelutzza a răspuns (pentru anonim_4396):

Era vorba despre zona T şi în caz că nu ştiai e vorba de faţă.Cum să se dea pe faţă cu deodorant?

| anonim_4396 a răspuns (pentru myhaelutzza):

Scuze atunci

| Dogyyy a răspuns:

Eu zic sa porti mereu un servetel si sa testergi pe fata.Nu cred camai e o alta metoda