| AlexDorinel a întrebat:

In ultimele zile m-am simtit naspa, stateam in pat si ma tot gandeam la chestii nasoale pe care le-am facut in trecut si ma simteam vinovat fata de restul lumii.

P.S :Am 15 ani

Ce parere aveti? e normal?
.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt gânduri obsesive. Nu este chiar normal, dar dacă te lasă să mai faci și altceva, gândurile acestea, eu zic să nu le dai importanță prea mare.

| Yuoia a răspuns:

E normal. Inseamna ca incepi sa te maturizezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi mai bun, mai iertător și nu mai judeca oameni!