| accountfortpu a întrebat:

Salut, in urma cu cateva luni am avut o lovitura la cap, iar acum de ceva timp partea dreapta a corpului este putin nefunctionala corect, piciorul drept. Posibil sa apara o tumoare? Mentionez ca am avut si epilepsie in copilarie..Sau stiti recomandari la ce medic este indicat sa merg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la o clinica neurologica buna, pentru investigatii amanuntite, cuprinzatoare!

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un neurolog si cere un RMN sau xray la cap, ca nu-i chiar bine ce ti se intampla.
Sanatate multa!

| OnofreiDelia a răspuns:

Buna! Cum te mai simti acum?