| syv12345 a întrebat:

Ma doare in partea dreapta jos. putin putin mai sus de ovare, cand merg sau daca ridic piciorul nu ma doare,, doar cand ating,.si s-a umflat putin..nu stiti ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Si eu zic, dupa cum pare, sa fie apendicita, mergi la urgenta pentru consultatie si eventual operatie.

| darrio2007 a răspuns:

Ai apendicita.Mergi la doctor.Pentru operatie.

| NevastuicAaA a răspuns:

Apendicita.Rapid la spital. Daca nu se trateaza rapid ajungi la peritonita si este mai rau.

| MikeSecret a răspuns:

Huaa jet fa taieti ovarele si pzda jos