| Geminyyy a întrebat:

Salut,in urma cu doua luni,mi-a iesit o afta pe obraz,de dimensiune mare,acum am ca o gaura acolo care nu se se vindeca,am fost la stomatolog si mi-a spus ca s-ar putea sa fie din cauza ca am muscat zona aceea, voi ce parere aveti? E normal sa am cicatrice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AndaAlexandra a răspuns:

Ar trebui sa mergi și la medicul de familie sa vezi ce spune. Și eu m-am mușcat odată atât de tare încât mi-am făcut așa ca o gaura. Până la urmă s-a vindecat de la sine.

| Geminyyy explică (pentru AndaAlexandra):

In cat timp?

| sadrian46 a răspuns (pentru Geminyyy):

Se vindecă în cam 3 săptămâni.

| AndaAlexandra a răspuns (pentru Geminyyy):

Nu mai știu exact, dar știu că a durat ceva timp.