| piatraneamt97 a întrebat:

In urma poluarii apei, care credeti ca sunt efectele negative si cele pozitive(daca sunt) asupra apei de pe glob?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FlaviuZz a răspuns:

Negative:Moartea anumitor specii de pesti, vietuitoare marine
Pozitive:Nu vad nici un efect pozitiv in acest "proces", cu ce sa ne ajute pe noi ca apa in care noi ne "balacim" in vacante sau din care bem sa fie poluata?
Sper ca te-am lamurit... Funda :X big grin